Nowy sklep internetowy jest już dostępny!

06. 09. 2021
Autor: Leona Petrášová
Uff, więc znowu zrobiliśmy coś w raju… i obdarzyliśmy nasz e-sklep nowym płaszczem. Chodź i przeczytaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
 
Nowy sklep internetowy jest już dostępny!
Ponieważ nieustannie staramy się ulepszać nasze usługi i chcemy ułatwić Ci zakupy, postanowiliśmy nadać naszej stronie nowy płaszcz i dodać kilka nowych funkcji:

 
  • Bardziej nowoczesna grafika strony, którą dostosowaliśmy do wymagań naszych klientów
  • Prostota - strona internetowa jest zaprojektowana bezpośrednio tak, aby klient poruszał się jak najbardziej intuicyjnie pomiędzy poszczególnymi sekcjami
  • Ulepszony szept do wyszukiwania produktów i artykułów
  • Łatwiejsze i szybsze przejście przez kosz
  • Odpowiadający design nawet na smartfonieI
  • I wiele innych rzeczy ..
Choć chcemy, żeby wszystko działało tak, jak powinno, nasza strona nadal jest w trybie testowym, co oznacza, że ​​coś może wyświetlać się niepoprawnie lub coś nie będzie działać. Dlatego prosimy wszystkich naszych klientów o cierpliwość i zrozumienie, oraz będziemy wdzięczni, jeśli dasz nam krótką recenzję o naszej stronie internetowej i pomożesz nam poprawić niedociągnięcia.

Swoją recenzje możesz przesłać e-mailem na adres: marketing@vinarskyraj.cz. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi. Pomożesz nam dostosować stronę internetową do swoich i naszych idealnych przedstaw.

Aby umilić Ci wyszukiwanie w sieci i odwdzięczyć się za przesyłanie opinii, postanowiliśmy dać Ci 10% rabatu na całą wartość zamówienia złożonego za pośrednictwem e-sklepu. Skorzystaj z tej przedsezonowej okazji, aby być gotowym na czas. Promocja obowiązuje do 30 września 2021 roku.

-